KOUD!

KOUD || Het is momenteel erg koud in Varanasi – kouder dan in Nederland (!) – en zo koud dat de Varanasi District Magistrate Kaushal Raj Sharma de scholen heeft gesloten. Mensen blijven thuis, scharen zich rondom kleine vuurtjes met gedroogde koeienpoep en een beetje hout. Alles om warm te blijven. De huizen in Nagwa (‘onze wijk’) zijn vaak open, vochtig, koud. Dankzij Janke Snijder (Artisan Home) en Finkers Hairdesign hebben we recent warme dekens kunnen uitdelen. We hebben besloten onze school open te doen en warme ‘kicheri’ te koken: een gezonde, verwarmende maaltijd. Alle kinderen en ouderen kunnen naar school komen om warm te eten, actieve spelletjes te doen om warm te blijven en onze leraren gaan bij alleenstaande ouderen en families in de wijk langs om te kijken waar hulp nodig is.

De maaltijden worden financieel nog altijd ondersteund met de verkoop van de Street Food India kookboeken (‘kicheri’ recept vind je daar ook!) en een boek bestellen kan hier:

https://www.streetfood-world.com/webshop